Гуляйполе. Гуляйпільська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2

Підтримуємо спортивні традиції

Щорічно в кінці вересня у рамках всеукраїнського олімпійського тижня з нагоди дня фізичної культури та спорту  у  КЗ «Гуляйпільска ЗОШ №2» відбувся Олімпійський урок для учнів 5 – 6 класу. Метою якого було навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Під керівництвом вчителя фізичної культури Панченко Оксани Станіславівни та старшокласників було підготовлено цікаву історичну інформацію про зародження олімпійських ігор у древній Греції, про відродження ігор у сучасності. Учні ознайомилися з легендами та міфами виникнення Олімпійських ігор, про умови їх проведення, про вимоги до учасників олімпіад, про  символіку Олімпійських ігор та нагороди переможців. Вчителем було підготовлено презентацію відродження ігор сучасності, символіку Олімпійських ігор та українських олімпійців. Також діти взяли активну участь в інтелектуальних іграх та вікторині. Всіх присутніх на уроці порадували дівчатка 7 – го класу Гребенюк Інна та Мироненко Анастасія гімнастичним танцем. Гостем нашого уроку став ветеран спорту Олексій Іванович Соя – який займав посаду голови районного спортивного комітету, тренер – викладач дитячо – юнацької спортивної школи з легкої атлетики Романа Онищенка та кандидата в майстри спорту з легкої атлетики Дерев’янко Наталії. Олексій Іванович приніс з собою альбоми історії спорту гуляйпільців.

Учні з захопленням та великою цікавістю слухали історію спортивного життя Олексія Івановича. Він став для них прикладом справжноього спортсмена, заклав у них олімпійський дух. Загалом урок був повний позитивних емоцій, радощів та бажанням дітей буди здоровими та спортивними. Діти зрозуміли, що здоров’я – це найдорожчий скарб в житті людини, а спорт є невід’ємною його складовою.

Вчитель фізичного виховання

Оксана Панченко